WPD2

У 2009 році за ініціативи Європейського фонду турботи про новонароджених пацієнтів (EFCNI) 17 листопада був призначений як Міжнародний день недоношеної дитини (Premature Awareness Day).

Щорічно на планеті близько 15 мільйонів дітей народжуються недоношеними, іншими словами, це кожна 10-та дитина із тих, що народилися.

Минулого року цей день об’єднав більш ніж 200 країн світу, понад 60 з них провели загальнонаціональні акції на підтримку цієї проблеми. Цього року планується проведення акції у 100 країнах світу.

Колір, яким найчастіше позначають проблему недоношених діток – фіолетовий, саме тому, в цей день відомі особистості багатьох країн вдягають фіолетові елементи одягу та використовують цей колір для привернення уваги. В рамках міжнародного дня реалізуються проекти з підсвічування архітектурних споруд фіолетовим кольором, зокрема, у світі такі проекти було реалізовано з Ніагарським водоспадом, будівлею Емпайр-Стейт-Білдінг у Нью-Йорку та Босфорським мостом у Стамбулі. В 2015 році наша країна теж долучиться до всесвітньої ініціативи і підсвітить фіолетовим кольором історичну пам’ятку «Софію Київську», а також одну з найвищих споруд Києва багатофункціональний комплекс “Гуллівер”.

Окрім підсвітки споруд, планується запустити білі кульки з Софійської площі 17 листопада о 19-ій годині!

Колектив Перинатального центру м. Києва бажає всім міцного здоров’я, любові та злагоди і запрошує  небайдужих прийти та приєднатися до Акції.

Детальна інформація

https://www.facebook.com/events/768550429917290/