PAD19 травня 2018 року Перинатальний центр влаштовуватиме свято малюка, де наш колектив чекатиме родини випускників другого етапу виходжування нашого центру. 
Вже шостий рік поспіль ми присвячуємо цей день маленьким героям та їх родинам. В цьому році перші випускники йдуть до школи.
Колектив Перинатального центру вітатиме батьків та їх малюків із перемогою. Перемогою над обставинами і труднощами, з якими вимушені зіштовхнутися сімї, де дітки приходять раніше строку. Ми знаємо який це непростий шлях, але кожному кроку, кожному досягненню радіємо разом. І це свято для вас, любі переможці!

Свято відбудеться у дворі Перинатального центру і вас чекатиме багато розваг та цікавостей. Серед них вистава лялькового театру, шоу мильних бульок, твістінг з повітряними кулями, веселі аніматори та багато іншого.
Привітають родини першокласників головний лікар Перинатального центру Вікторія Володимирівна Біла, заст.гол.лікаря Маланчук Олег Борисович, заст.гол.лікаря з дитинства та пологової допомоги Барановська Олена Василівна. На школяриків чекає багато привітань та подарунки!
З нетерпінням чекаємо!

This slideshow requires JavaScript.