Ranenko

До дня передчасно нарожденої дитини, що відзначається у світі 17 листопада, ТМ “Раненько” та ВБ “Велвет Хартс” запустив  акцію подяки лікарям-неонатологам за виходжування недоношених малят. Ми кажемо “Спасибі” кожному лікарю, акушерці, медсестричці, анестезіологу, які доклали зусиль до народження та виходжування дитини!

Передчасна поява малюка на світ це завжди сильний стрес та переживання. На певний період відділення лікарні стає для сім’ї домом, а персонал – частиною родини, яка постійно поряд. Спасибі Вам за підтримку, самовідданість та щоденну працю, завдяки якій Ви рятуєте дитячі життя, виходжуєте найменших крихіток та часом робите неможливе можливим. Ми вдячні за Ваш професіоналізм, готовність допомогти та невгамовну енергію!

Ми віримо, що щирі слова вдячності мають неабияку силу – вони дарують щастя тим, кому адресовані. Тож, ми ДЯКУЄМО і закликаємо усіх батьків передчасно народжених дітей, які вже всі переживання лишили позаду, подякувати своїм лікарям, навідатися в гості з малюками, подзвонити чи надіслати листа із малюнками, які зробила ваша дитина і розповісти як справи.

До Дня передчасно народженої дитини ми розробили унікальний календар, де на кожен місяць розміщений малюнок дитини, яка народилася раніше терміну, троє з яких в Перинатальному центрі м. Києва. Гордість батькам, щастя лікарям, приємність малюкам!

Для Вашої зручності ми розробили яскраві форми для листів подяки. Таку форму можна легко скачати, роздрукувати в кольорі чи у ч/б варіанті, заповнити та надіслати чи занести своєму лікарю особисто. Повірте, це надзвичайно важливо для лікарів бачити результат своєї роботи, а слова подяки, як відомо, мотивують та дарують добро!

Версії для друку:

Унікальний календар

Яскрава форма для листів подяки

Команда акції “Спасибі”.

Повірте, це надзвичайно важливо для нас – лікарів – бачити результат щоденної праці, бачити, що наші зусилля не марні, і що наша віра,  вміння та професіоналізм вартують цілого життя!

Бажаємо усім щастя, добробуту та мирного неба над головою!

Колектив Перинатального центру м. Києва