mainАрт-терапія для вагітних – це творча майстерня, де за допомогою пластичності глини, сипучості піску, кольору гуаші, легкості тканин, ви висловлюєте себе, свій стан і настрій, трансформуєте страх в упевненість, образу на знак вдячності, агресію в ресурс, тривожність в спокій.

Досліджуєте силу вашого роду і з вдячністю до предків йдете до своєї нової сім’ї наповненою любов’ю, радістю, мудрістю.


Арт-терапія допоможе майбутній мамі в чудовий період вагітності, розкрити її творчий потенціал, розвинути материнські почуття, позбутися страху перед пологами, навчитися спілкуватися з малюком і створити для дитини світ, наповнений радістю і любов’ю

На скільки ви близькі зі своїм чоловіком в період вагітності? Хочете стати ще ближче, хочете що б він приділив час вам і малюкові або просто повеселитися. Ми проведемо уроки малювання по животику. Аквагрим абсолютно безпечно, весело і дуже приємно. Неймовірне зближення з малюком.

Разом з тим, це не майстерня з виготовлення красивих іграшок, брошок, ляльок, немає, це, в першу чергу психотерапевтичний тренінг з використанням прийомів арт-терапії: ізотерапія, казкотерапія, маскотерапія, пісочна терапія, фототерапія.

21

Щотижневі безкоштовні заняття проходять в нашому перинатальному центрі

щопонеділка о 12.00 на 4 поверсі.

26