2-3 листопада в Пущі – Водиці відбувся конгрес «Актуальні питання інтенсивної терапії та анестезіологічного забезпечення в акушерстві, гінекології та неонатології»

Одним із заходів проведених в рамках конгресу став майстер клас «Гематоми. Тактика ведення», організований співробітниками Перинатального центру. Учасники майстер-класу мали нагоду отримати сучасні знання щодо причини виникнення, діагностики, тактики ведення акушерських гематом. Закріпити знання шляхом отримання практичних навичок. Майстер-клас став колективною співпрацею , учасники мали змогу не лише удосконалювати знання, але і поділитися власними. Для чого організатори створили дружню та невимушену атмосферу.

Організатори: гол. лікар. Біла В.В., Яроцька Ю.О., Воробець Д.М., Лакатош П.В.

Досвідом Перинатального центру, щодо ведення післяпологових кровотеч поділився завідуючий .відділенням анестезіології та інтенсивної терапії Мазманішвілі С.А. Підкресливши вплив командного підходу до роботи .

Унікальним результатами ведення та лікування передчасно недоношених дітей з екстремально низькою масою тіла поділились в доповіді   Гошук М.В..

Неімунна водянка плоду – діагностика та тактика лікування – доклад Трохименко А.О.

This slideshow requires JavaScript.