Німецькі фахівці відвідали Перинатальний центр міста Києва

З 25 червня по 1 липня 2012 року у рамках Україно-Німецького партнерства та впровадження Національного проекту «Нове життя» в Україні перебувають представники Міністерства охорони здоров‘я ФРН та провідні фахівці в галузі акушерства, пренатальної і перинатальної медицини та неонатолігії.

25 червня 2012 року в Києві відбулося підписання Меморандуму про партнерство у сфері акушерства та перинатальної медицини між Федеральним міністерством охорони здоров’я Федеративної Республіки Німеччина, Міністерством охорони здоров’я України та Державним агентствам з інвестицій та управління національними проектами України.
Того ж дня Надзвичайний і Повноважний Посол Федеративної Республіки Німеччини Ганс-Юрґен Гаймзьот, представники Міністерством охорони здоров’я Німеччини та професори університетських клінік відвідали перинатальний центр міста Києва.

Під час спілкування німецької делегації з керівником Національного проекту «Нове життя» Віктором Сірманом, головним лікарем Перинатального центру Вікторією Білою та першим заступником начальника ГУОЗ м.Києва Валентиною Залеською професор Хольсгреве сказав, що вони приємно вражені від побаченого, адже система надання акушерської, пренатальної, перинатальної та неонатальної допомоги в Перинатальному центрі міста Києва відповідає європейському рівню.

В свою чергу Віктор Сірман подякував німецьким колегам за високу оцінку діяльності центру, а також за можливість для українських лікарів обмінятися досвідом з кращими фахівцями Німеччини, та можливість пройти стажування у провідних клініках та університетах Німеччини.