Передчасні пологи і недоношена дитина – один із самих великих страхів усіх вагітних.
Які ж пологи вважати передчасними?
Згідно Наказу МОЗ України це пологи, які відбулися на строці від 22 до 37 тижнів вагітності.
Народження недоношеної вагітності – це не тільки великий психологічний стрес для сім’ї, але й серйозна проблема для лікарів, адже у таких дітей частіше виникає цілий ряд станів, які можуть загрожувати життю дитини. У таких дітей частіше розвиваються дихальні розлади у зв’язку із неготовністю легенів до самостійного дихання. Також може розвинутися сепсис та тяжка анемія через незрілість імунної та кровотворної систем, що може вимагати неодноразового переливання крові та застосування антибактеріальних препаратів.
Недоношена дитина вимагає підвищеної уваги з боку медичного персоналу і, що не менш важливо, уміння мами самостійно турботитися про своє маленьке диво.

Весовая-категория

Одним із основних напрямків роботи відділення другого етапу виходжування недоношених дітей Перинатального центру м. Києва є максимальне зниження розвитку ускладнень, пов’язаних із недорозвиненістю таких дітей.
З моменту відкриття Перинатального центру із відділення другого етапу виходжування недоношених дітей виписано додому 395 дітей. Лікарі центру надають медичну допомогу новонародженим від 500 грам при народженні.
У відділенні діти отримують консультації різних спеціалістів, таких як дитячі хірурги, нейрохірурги, офтальмологи, кардіохірурги, генетики, неврологи, лікарі функціональної діагностики (УЗД, рентгенологи) та інші.
Нашим медитчним персоналом проводиться велика робота для того, щоб Ваша дитина була здоровою і щасливою.
У Перинатальному центрі організований катамнестичний кабінет, в якому здійснюється динамічне спостереження, консультативно-діагностична допомога дітям раннього віку з перенесеною важкою патологією перинатального періоду та дітям з дуже низькою та екстремально низькою масою тіла при народженні.
Працівники нашого центру завжди готові прийти Вам на допомогу.
Ви можете дізнатися цікаву для Вас інформацію, задавши питання прямо на нашому сайті у розділі «Питання-відповідь», а також відвідавши і створивши відповідний топік на форумі.
Деяку інформацію Ви можете продивитися на сторінці наших пацієнтів, які народилися у Перинатальному центрі.

NDU