Opb6У відділенні невиношування вагітності та патології плоду Перинатального центру м. Києва створені умови для щоденної психологічної підтримки вагітних із загрозою переривання вагітності та загрозою передчасних пологів.
Завдяки співдружній роботі акушерів-гінекологів і перинатального психолога обстеження і лікування жінок проводиться відповідно найновішим світовим розробкам, включаючи сучасні методи психокорекції.

У Перинатальному центрі м. Києва ви маєте можливість отримати консультацію проблем невиношування, а саме:
– безпліддя незрозумілого генезу;
– звичне невиношування вагітності;
– загроза переривання вагітності та передчасних пологів.

Opb3

У відділенні щоденно проводиться групова та індивідуальна робота із психологом. З допомогою арттерапевтичних методик (ліплення, малюнок, аплікація, казкотерапія тощо) проводиться профілактика, виявлення основних причин патології психоемоційного характеру. Також протягом дня завдяки мультимедійним технологіям вагітні мають можливість перегляду кінофільмів, мультиплікаційних фільмів з метою розвантаження. Музикотерапія у вигляді «ефекту Моцарта» і бібліотека релаксуючої літератури мають чудові відгуки від жінок, що знаходяться у відділенні.

Opb5

Opb4

Блок психологічної підтримки має свою атмосферу затишку, створену лікарями нашого Перинатального центру. Оаза із трави і скульптур маленьких тварин завжди чекає нових саморобок у вигляді зліплених квітів, грибочків, вирізаних із каштанів, розписаних шишок і багатьох інших чудових творів.

Opb2

Opb7

Розроблені нами методики терапії невиношування вагітності вже мають свої результати, які висвітлені у численних наукових роботах.