Сьогодні Перинатальний центр м. Києва відмічає День народження!!
Нам виповнюється 4 роки!!

Перинатальний центр м. Києва – перший перинатальний центр в Україні, який отримав високе міжнародне визнання в області якості надання медичних послуг.
Перинатальний центр відкритий 10 лютого 2012 року на базі Київського міського пологового будинку № 7, який функціонує з 2005 року.
Протягом цих років приділяється особлива увага діагностиці та кваліфікованому веденню вагітних і породіль із групи високого ризику, забезпеченню необхідної інтенсивної допомоги новонародженим з низькою та екстремально низькою масою тіла.
Перинатальний центр отримав державні і міжнародні сертифікати:
За значні досягнення у здійсненні сучасних перинатальних технологій, рекомендованих ВОЗ, які впроваджують в Україні Проектом «Здоров’я матері і дитини» за фінансової підтримки Агенства США по міжнарожному розвитку у співпраці з міністерством охорони здоров’я України, у 2009 році пологовий будинок №7 отримав звання «Центр якісного медичного обслуговування»;
У грудні 2012 р. Перинатальний центр м. Києва успішно пройшов міжнародний сертифікаційний аудит системи менеджмента якості на відповідність вимогам ISO 9001. Аудит проводив ведучий сертификаційний орган Бюро Веритас Сертифікейшн.
Перинатальний центр Києва – перший Перинатальний центр в Україні, який отримав високе міжнародне визнання в області якості надання медичних послуг;
У 2009 році Міністерством охорони здоров’я України Розширеною ініціативою ВОЗ ЮНІСЕФ Київському клінічному пологовому будинку №7 присвоєно звання «Доброзичлива до дитини лікарня».
Також, Перинатальний центр міста Києва вже четвертий рік дотримується методології аналізу критичних випадків та був першим (пілотним) закладом в Україні в цьому проекті. Працює робоча група з питання
“Дослідження важкої материнської захворюваності, що становить загрозу для життя жінки (критичних випадків)”.
Ведення вагітності і пологів у Перинатальному центрі відбувається під спостереженням кваліфікованого медичного персоналу, який підбирає індивідуальну програму підготовки до пологів.
На нашій базі також розташована кафедра акушерства та гінекології № 1 Національного медичного університету ім. А.А. Богомольця. Йде постійна співпраця та проводяться наукові дослідження.
Перинатальный центр приймає активну участь в науково-практичних, загальноосвітніх, міських та державних програмах, співпрацює з іншими лікувальними установами міста Києва, України та інших держав.
За 4 роки завдяки сучасному догляду, індивідуальній терапії та щирій турботі було виходжено та виписано додому 1630 діток, які народилися передчасно. З них народилися вагою до 1500г 290, з критично низькою вагою (до 1000г) – 60 дітей. Найменші пацієнти мали масу при народженні 580, 710, 750г.
PC
Колектив Перинатального центру м. Києва продовжує працювати заради нового Життя та здоров’я поколінь!!