LMПроект “Маленьки дива” це 8 дітей, 8 сімей та 8 історій. Це не тільки фотографії, але й фільм, у якому ці сім’ї діляться порадами, що саме допомогло пережити цей неймовірно важкий період їх життя! Коли вам говорять про дітей, які народилися раніше, ви ніколи не зможете уявити собі, що саме переживають ці діти та їх батьки. Яке це величезне випробування і життєвий урок. Люди часто відмахуються від цієї теми і думають, що це ніколи не станеться з їх сім’єю та їх дитиною. Але повірте, ніхто з цих сімей не був готовий!
Коли я вперше потрапила у відділення реанімації Перинатального центру м.Киева для зйомок проекту “Маленькі дива”, я звернула увагу на одну маму! Її малюк Ростик народився вагою 1010г та ростом всього 32 см. Вона притискувала його до грудей і постійно йому посміхалася, її оптимізм і надія на краще можна було побачити з першого погляду. Дітки з екстремально низькою масою тіла (до 1500г) можуть проводити тижні, а то і місяці у відділенні реанімації, і весь цей час йде справжній бій за їх життя!
Недоношені дітки – особливі, у них є неймовірне прагнення жити!
І знімаючи цю сім’ю через рік, я бачила, як світяться щастям їх очі, який чарівний, допитливий та рухливий у них малюк. Ростик в рік вже ходить сам! І відчуваєш просто неймовірну енергетику цих людей!
Хочу подякувати усім сім’ям, які погодилися брати участь в цьому проекті!
Дякую Перинатальному центру м.Києва за сприяння зйомкам, завжди відкриті двері і серця! Вашу мужність та самовіддану роботу по порятунку цих малюків!

Кристина Бессолова

@happycentrkiev