Шановні батьки!

Вітаємо вас з народженням дитини і бажаємо міцного здоров’я всій родині – від найменшого до найстаршого!

Сьогодні ви ще не думаєте про те, в якому садочку буде навчатися малюк, коли підросте. Але сучасні реалії вимагають від вас здійснення певних кроків – щоб у три роки ваша дитина могла піти до дошкільного навчального закладу, вам вже зараз, після отримання свідоцтва про народження, необхідно провести її реєстрацію у системі Електронного запису дітей до дошкільних навчальних закладів комунальної власності територіальної громади міста Києва.

На сайті www.dnz.kiev.ua заповніть форму електронної заяви, не пропускаючи жодного поля, і отримайте індивідуальний реєстраційний номер, за яким зможете простежувати просування черги вашої дитини до обраних дошкільних навчальних закладів.

Навіть якщо ви не знаєте, у якому районі міста будете мешкати через певний час, електронний запис дитини має бути проведений.

Прийом дитини до дошкільного навчального закладу здійснюється керівником у порядку черговості електронного запису.

Не забудьте зареєструвати дитину!

 

Про систему електронного запису до дошкільних навчальних закладів

Розпорядженням Київської міської державної адміністрації від 23 травня 2013 року № 760 «Про запровадження електронного запису дітей до дошкільних навчальних закладів комунальної власності територіальної громади міста Києва» у місті Києві запроваджено Електронний запис дітей до дошкільних навчальних закладів.

Упровадження програми електронного запису здійснено з метою:

  • забезпечення єдиного підходу до прийому дітей у дошкільні навчальні заклади міста Києва за встановленою реєстраційною чергою та запобігання корупційних діянь з боку керівників закладів;
  • планування розвитку мережі дошкільних навчальних закладів у проблемних мікрорайонах міста;
  • забезпечення доступу до інформації про дошкільні навчальні заклади комунальної власності територіальної громади міста Києва.

Відповідно до Порядку електронного запису до дошкільних навчальних закладів батьки подають заявку на влаштування дітей незалежно від місця проживання і мають право обирати 5 закладів.

Під час електронного запису вносяться такі дані:

  • прізвище, ім’я дитини;
  • дата народження та номер свідоцтва про народження дитини які є її ідентифікатором;
  • вік дитини, з якого батьки планують віддати її у дитячий садок;
  • контактний телефон та електронна адреса одного з батьків.

За результатами проведеної процедури електронного запису кожна дитина отримує реєстраційний номер – єдиний і незмінний у системі, який надасться кожному запису електронною програмою автоматично.

Порядком електронного запису визначено, що прийом дітей до дошкільних навчальних закладів та запис до відповідної вікової групи здійснюється керівником у порядку черговості їх електронного запису.

Зважаючи на той факт, що дошкільні навчальні заклади міста Києва укомплектовані дітьми на 127 % своєчасно проведений електронний запис дитини забезпечує їй менший реєстраційний номер і дає можливість бути прийнятою до дитячого садка по досягненню 3-річного віку.

Зареєструйте дитину у системі Електронного запису до дошкільних навчальних закладів міста Києва після отримання свідоцтва про народження (www.dnz.kiev.ua).