15, 16 та 17 березня у м.Львові відбувся довгоочікуванний тренінг “Безпечне місце” за участю спеціалістів нашого Перинатального центру. Метою цього заходу стало створення “безпечного місця” для родин, що переживають перинатальні втрати.
В нашому суспільстві не прийнято багато обговорювати цю тему і мало хто знає як себе коректно поводити, коли мова заходить про втрати, переживання та всі повязані з цим емоції. А людей, яких торкнулася проблема перинатальних втрат, досить багато і вони опиняються на самоті  зі своїм горем іноді навіть не знаючи чи нормально оплакувати, горювати, сумувати через того, хто не народився. Спеціалісти нашого Перинатального центру здобувають спеціалізації та підставляють свої плечі підтримки тим, хто опинився в такій не простій ситуації, і дякуючи організованому тренінгу та набутим знанням й навичкам тепер ця допомога, підтримка та піклування стануть ще теплішими.
Тренінг вели експертки американської організації «Life Perspectives» п. Майклін Фреденбурґ і п. Кейті Ґеперт, котрі ось уже 10 років надають психологічну підтримку родинам, що зазнали втрат.
В Перинатальному центрі є місце для того, хто має бути вислуханим, хто потребує підтримки, хто шукає підпори, хто опинився один на один із складними почуттями і це місце безпечне.
Ніхто не повинен бути самотнім!