This slideshow requires JavaScript.

«У Перинатальному центрі з’являються на світ маленькі кияни. Оскільки заклад спеціалізується на виходжуванні передчасно народжених малюків із критично низькою вагою, то й потреби в обладнанні тут особливі», – зазначив Микола Поворозник.

Нерідко передчасно народжені діти мають важкі вади зору. Рання діагностика та вчасно розпочате лікування значно підвищують їхні шанси бачити. Тож із метою раннього виявлення ретинопатії, попередження сліпоти та своєчасної реабілітації дітей із ретинопатією недоношених у грудні 2017 року для Перинатального центру закуплено ретинальну камеру.

Завдяки сучасній апаратурі вартістю близько 10 мільйонів гривень із початку 2018 року за показами вже обстежено 12 дітей. П’ятьом із них одразу ж було зроблено лазерну коагуляцію сітківки. Зверніть увагу на важливий момент: дитинка з’явилася на світ, отримала якісну діагностику та була одразу ж прооперована. І все це в умовах одного закладу, уникаючи вкрай небажаних та небезпечних для недоношених малюків переїздів із лікарні до лікарні.

«Діти – це наше майбутнє. І лише від нас наразі залежіть, яким воно буде. Тож сьогодні ми маємо зробити все можливе, щоб майбутнє в нас було щасливе, здорове та радісне», – підсумував Микола Поворозник.